ВКонтакте


Як сліпого чотирилапого рятували від смерті у Полтаві

 

Вероніка Мельник, повертаючись додому, побачила біля свого будинку пухнастого пса-безхатька, який, бігаючи подвір’ям, натикався на кущі, стіни тощо. Піднявшись до своєї квартири, жінку не полишали думки про тварину, і ввечері Вероніка вирішила підгодувати собаку.


«Коли я вийшла, то побачила, що пес ще ходить подвір’ям. Погодувала. Собака почав відходити, і я побачила, що він взагалі нічого не бачить – об стіни постійно б’ється головою… потім він провалився у яму біля люку. Я його звідти витягла (пес не гарчав і не кусався, був спокійним). Потім пішла додому, бо дитина мала», - сказала жінка.

 

Забрати до себе нещасного не могла, бо живе на винайманій квартирі та має кота. Ввечері обдзвонила всі зоозахисні організації, проте на перетримку не було кому взяти тварину. Тому вирішила дочекатись ранку.


Зранку полтавка оббігала всі «Сади» (авт.: мікрорайон у Полтаві) - шукала собаку. Знайшла. Побачила, як нещасна тварина лежить посеред дороги. Також жінка зазначила, що у собаки добре видно слід від ошийника, тому припустила, що пес або зірвався, або його викинули на вулицю, як стару непотрібну іграшку:
«Коли я на базарі купляла йому їжу, мені розповіли чутки про те, що у алкашів жив собака, осліп - вони його вигнали. Через свою сліпоту піти він далеко не зміг».


Собаку перетримали декілька днів у голуб’ятнику, а потім, батько Вероніки Мельник вирішив забрати до себе пса та назвав «Собакою». Тепер у Собаки є де доживати свого віку.

Источник: vpoltave.info